logo stvaraonica

Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

Welcome, Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Lagana i jednostavna ve?era

Lagana i jednostavna ve?era 22 Dec 2006 17:57 #1

• Gordana
  • Expert Boarder
Drage foruma?ice, dobar dan. Jana je u onoj drugoj temi tra?ila ideje za laganu i jednostavnu ve?eru. Imam raznih recepata, godinama biranih po ukusu ali i po tome koliko se brzo pripremaju.

Da bih mogla odabrati koji od njih da ponudim kao dio odgovora na temu, bilo bi zgodno kad bismo po?eli od toga ?to se podrazumijeva pod pojmom "lagana" - da li lagana za pripremu, lagana za probavu ili lagana u smislu "light" tj. da ima malo kalorija. Isto vrijedi i za "jednostavna": jednostavna za pripremu, jednostavna zato ?to je sastavljena od jedne namirnice ili ne?to tre?e. Mogu?nosti ima vi?e.

Dalje me zanima da li u obzir dolaze recepti za jela koja se do nekog stupnja mogu pripremiti dan prije - pa onda samo zavr?iti drugi dan.

I koliko brzo obrok uop?e treba biti tj. koliko vremena na njegovu pripremu mo?ete utro?iti? U koje vrijeme dolazite ku?i i kad biste htjeli jesti?

Molim neku orijentaciju pa da probamo...

Pozdrav i :-)
Gordana
*-*
The administrator has disabled public write access.

Re: Lagana i jednostavna ve?era 27 Mar 2007 20:21 #2

• Jana
  • Glavna i odgovorna
  • Thank you received: 6
Ja sam ponajprije mislila na laganu za pripremu, a zatim i laganu po kalorijama :)
Laganu za pripremu zato što s posla dolazim mrtva umorna poslije 17 sati i nemam baš volje virutozirati po kuhinji, a i zato što nave?er nije uputno kusati tešku hranu zbog linije i zdravlja op?enito :)
Sreća prati hrabre!

Re: Lagana i jednostavna ve?era 03 Apr 2007 20:02 #3

• Lorna Doone
  • Moderator
  • Sve što ruke mogu moja su vječna fascinacija!
Nudim ti salatu za ve?eru. Tim jelom vrlo lako odobrovoljim mog muža kad do?e s posla umoran i gladan!
Recept je ujedno nova tema!
Možda ti se svidi... uvijek ti ostaju špageti carbonara!
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.154 seconds