logo stvaraonica

Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

Welcome, Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Vuna EVA - gdje kupiti?

Vuna EVA - gdje kupiti? 08 Nov 2011 06:33 #1

• kowalla
  • Fresh Boarder
Prije par godina kupila sam 4 klupka bijele vune i to je dosta dugo cekalo da smislim sta cu s njime. Ove jeseni odlucila napraviti dzemper, medjutim kako mi se cinilo da nece biti dosta, otisla sam u ducan potraziti jos. Ima bijele vune ali nekako je drukcije nijanse iako je sifra boje ista. Uglavnom, tada sam uzela tamnoplave. Posto bas nisam nesto iskusna u dzemperima, malo sam se savjetovala s prodavacicom i zena mi je rekla da misli da za to sto zelim necu trebati vise od 5-6 klupka vune. Uzela sam svejedno jedno klupko plave viska, ali avaj!
Dzemper je gotov, tj.nosiv, ali to nije ono sto sam zamisljala, naime ponestalo je vune tako da nemam za kragnu niti za duge rukave. U Rijeci takve vune vise nema (jedna zena je pokupila sve zalihe te boje), kazu da je zasad nece narucivati.
Zna li netko da li negdje u okolici Rijeke ima kakva prodavaonica koja to drzi ili ako tko ima volje kupiti mi dva klupka i poslati a ja platim pouzecem?

Radi se o vuni EVA, proizvodi se u Makedoniji i u klupku bude 100 grama (167m)
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 12 Nov 2011 16:34 #2

• drenka
  • Moderator
JEl to Teteksova Eva? mozda da ja vidim ovde u Makedoniji :D

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 13 Nov 2011 18:53 #3

• kowalla
  • Fresh Boarder
Je, Teteksova, boja 614, od 100grama. Pitat cu sutra jos dobavljaca za HR ako ima sanse da je direktno od njih nekako kupim ali nisam sigurna da li ce mi htjeti prodati samo dva klupka.
Jesi li kada slala u Hrvatsku, ne znam da li postoji nacin da ti platim pouzecem i kako ide s carinom? Hvala na zelji da pomognes :)

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 13 Nov 2011 21:38 #4

• drenka
  • Moderator
mislim da za dve klupke ne treba carina....

poduzece ne ide tako...bar mislim da ne ide....ali ne brini, mozemo napraviti swap, ja tebi Eva ti meni neka hrvatska :D

znaci treba ti ukupno 200gr....ovaj tjedan idem do Teteks, da pitam jel imaju...tesko da ce ti prodati dve klupke, a i cula sam da tvrtka ne radi

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 14 Nov 2011 07:25 #5

• kowalla
  • Fresh Boarder
Mozes uzeti i 300 grama ako ti budu htjeli prodati. Ti pogledaj sta tebe zanima pa si mozemo zamijeniti vunicu. Kod nas sad dosta uzimaju Niku iz Slovenije, dosta je fina i mekana. Budemo se vec nekako dogovorile, hvala ti puno!

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 15 Nov 2011 14:51 #6

• kowalla
  • Fresh Boarder
Zvala sam dobavljaca Teteks proizvoda za Hrvatsku, uglavnom oni na lageru imaju jos samo crvene Eve, kazu da Teteks ide u stecaj i da se nastavlja proizvodnja akrila a s vunom da staju, navodno su imali bas veliku narudzbu kod Teteksa i sad nista. Tako da mislim da ni ti neces uspjeti nista tamo naci jer su vjerojatno isporucili svu robu da namaknu bar dio obecanih narudzbi. Ali nikad se ne zna, javi sta je bilo kad odes tamo.

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 15 Nov 2011 17:53 #7

• drenka
  • Moderator
eto danas sam bila u Teteks i nista.Nemaju belu vunu...
Preko vikend idem do jedna druga prodavnica gde isto prodaju Teteks vuna pa cu viditi jel imaju tamo nesto.

Nego ako ti fali malo za rukave zasto ne probas u neka druga boja samo rukave.Ili strafte sa neku drugu boju.

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 16 Nov 2011 05:19 #8

• kowalla
  • Fresh Boarder
Ne trazim bijelu vunu nego tamnoplavu. Imaju dvije nijanse tamnoplave, napisala sam ti gore, sifra boje je 614. Bijele ima u Ri ali kako je iz druge ture ima i drugu nijansu, bas se vidi razlika. Moja je prljavo bijela a u ducanu vise vuce na zutu, onako boja vanilije. Zato sam i uzela tamnoplavu da izadje mornarski uzorak ali mi je ponestalo za zavrsiti rukave. Dzemper je vec gotov i palo mi je na pamet uzeti neku drugu vunu ali to znaci da sve moram parati i jovo nanovo... Vidjet cu jos.
Hvala ti na trudu svejedno :*
Last Edit: 16 Nov 2011 05:20 by kowalla.

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 16 Nov 2011 08:35 #9

• drenka
  • Moderator
Ondaidem ja opet do Teteks. Ja sam u prodavnicu pitala i ona je tako rekla.BEla :) Idem opet, da pitam, nije problem.

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 16 Nov 2011 10:22 #10

• kowalla
  • Fresh Boarder
Sad ne mogu naci omot od bijele vune za slucaj da sam pomjesala sifre. ali definitivno mi je na omotu sa brojem 614 zaklamana ta tamnoplava vuna. Mozda su sifre boja razlicite za MK i HR?

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 16 Nov 2011 10:29 #11

• kowalla
  • Fresh Boarder
Dvije su tamnoplave, ova je tamnija. Ne znam kako ti drukcije pokazati boju, pa ja poslikala :cheer:

Attachment IMG_7185.JPG not found

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 16 Nov 2011 20:21 #12

• drenka
  • Moderator
ne verujem da su razlicite...mislim da je imalo neka slicna plava...idem sutra da vidim, jel ima

Odgovor: Vuna EVA - gdje kupiti? 17 Nov 2011 10:45 #13

• kowalla
  • Fresh Boarder
I sta kazu, ima li vise srece?
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.073 seconds