logo stvaraonica

Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

Welcome, Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Pozdrav od još jedne kukičalice!

Pozdrav od još jedne kukičalice! 05 Jun 2014 10:34 #1

• JuDe
  • Fresh Boarder
Pozdrav svima! Ne mogu vjerovati da nisam prije vidjela ovaj forum! Heklanje ili kukičanje ili kakogod to zvali je moj način opuštanja, volim stalno isprobavati neke nove mustre, ukratko baš uživam u tome.
Evo par zadnjih radova:

ss3.jpg

mc1.jpg

zute1.jpg
The administrator has disabled public write access.

Pozdrav od još jedne kukičalice! 08 Jun 2014 16:37 #2

• Jana
  • Glavna i odgovorna
  • Thank you received: 6
Pozdrav i tebi i dobro nam došla! :hej: Drago mi je da si nas našla :hepi: Kao što vidiš, u posljednje vrijeme ovdje nije nešto gust promet, ali zato ima dosta zanimljivih tema otprije, pa vjerujem da će ti vrijeme provedeno u surfanju Stvaraonicom proteći ugodno :onastrika:
Sreća prati hrabre!

Pozdrav od još jedne kukičalice! 09 Jun 2014 08:00 #3

• Ninolina
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 2
Dobrodošla!
I meni je malo žao što nema čestog pisanja, heklam i dalje, sada imam veliku motivaciju jer krajem rujna postajemo roditelji po prvi puta. Imam puno mustrica, raditi ću i koju vesticu, ali uglavnom radim papice.
Radovi su ti krasni :)

Pozdrav od još jedne kukičalice! 09 Jun 2014 12:36 #4

• JuDe
  • Fresh Boarder
Trebalo bi malo oživjeti događanja ovdje. Hm, trebalo bi smisliti kako se malo izreklamirati. Ima puno kukičalica, ali teško vas se nađe. Eto, nadam se da će biti malo više druženja. :)
Sretno s bebicom! I ja sam se bila sva spremila na heklanje, ali me potrefila dva dječaka pa sam trakice i pepice heklala za prijateljice, a njima samo male patikice.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.077 seconds