logo stvaraonica

Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

Welcome, Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Pomo?

Pomo? 09 Feb 2009 16:38 #1

• Goga
  • Fresh Boarder
Pozz
Kupila sam ?asopis Ka?kanje na Tisku.
I naravno puno šema ali ja ih ne znam ?itati. :red ed
One to?ke,križi?i,crtice...što to zna?i...?
Please neka mi netko pojasni.
Kiss :)
The administrator has disabled public write access.

Re: Pomo? 09 Feb 2009 17:57 #2

• Elly-b
  • Platinum Boarder
Bok Goga,

Dobrodošla na Stvaram. Pokušala bih ti pomo?i. Imaš li možda neku knjigu o kuki?anju? Naime Praktika koristi iste oznake kao i njema?ka izdanja magazina o kuki?anju, a što se i podudara sa pojašnjenjima rijetkih knjiga prevedenih na naš jezik. Ako nemaš ništa takvog možeš pogledati ovo:[url:247cxdd9]www.mypicot.com/crochet_symbols_terms01.html[/url] na engleskom. Ako treba prijevod tu sam.

Re: Pomo? 09 Feb 2009 20:15 #3

• bodulka
  • Moderator
Obi?no uz svaki ?asopis negdje na nekoj stranici stave i objašnjenje simbola, ?udi me da u tom koji si kupila objašnjenja nema. Okvirno, mali kruži?i su lan?i?i, križi?i su niski štapi?i, crtice su visoki štapi?i koje traba raditi s onoliko navoja koliko ima oznaka na crticama itd.

Re: Pomo? 11 Feb 2009 09:05 #4

• Tuzna
  • Fresh Boarder
Meni je mnogo jednostavnije gledati sa neke seme iz casopisa, kad imas gotov rad jako je tesko prebrojati i oduzima mnogo vise vremena, ali sam cesto nailazila na greske u stampanju pa mustrica ne ispadne uvjek onakva kakva treba.
Moram jos dodati da je i meni bio problem u pocetku citati te seme ali kad se malo bolje zamislis i pogledas bude jako jednostavno.
Puno srece u daljem radu.

Re: Pomo? 15 Feb 2009 15:09 #5

• Goga
  • Fresh Boarder
bodulka wrote:
Obi?no uz svaki ?asopis negdje na nekoj stranici stave i objašnjenje simbola, ?udi me da u tom koji si kupila objašnjenja nema. Okvirno, mali kruži?i su lan?i?i, križi?i su niski štapi?i, crtice su visoki štapi?i koje traba raditi s onoliko navoja koliko ima oznaka na crticama itd.
e to je ono što me zanimalo...thanx
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.093 seconds