logo stvaraonica


Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

  • Page:
  • 1

TOPIC: Umetnost tkanja

Umetnost tkanja 27 Dec 2008 14:45 #1

  • pandica
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 7
  • Karma: 0
Pozdrav svima.Od skoro sam postala ?lan ovog sjajnog foruma.Bavim se izradom unikatnog,ru?no tkanog tekstila.Od istkane tkanine šijem odevne predmete,zavese,prekriva?e,prostirke,stoljnjake,jastu?nice razne suvenire i još mnogo zanimljivih stvari.
Za izradu tkanog proizvoda koristim prirodne materijale(vuna pamuk,viskoza,lan,svila...),koje veoma teško nabavljam.
Neke od mojih radova mzete pogledati na www.pandica.deviantart.com
Tkanje sam u?ila od Mirjane Markovi?,?ija je knjiga nedavno izdata.Preporu?ujem je svima koji se bave tkanjem ili bih želeli.
"Pokrenimo niti nau?imo tkati"-M.Markovi?
Volela bih da upoznam ljude koji se bave sli?nim stvarima i ako mogu pomognem nekim svojim savetom.
Imam problem u plasmanu svojih proizvoda.Teško pronalazim tržište za unikatne radove.
Ako imate neki predlog,ili savet JAVITE SE :P
The administrator has disabled public write access.

Re: Umetnost tkanja 27 Dec 2008 17:19 #2

  • Elly-b
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 352
  • Karma: 0
Pandice, dobrodošla na naš forum. Gledaju?i vaša tkanja dobivam želju da i ja po?nem... samo neznam gdje bih smjestila stan :lol lol lol ol
The administrator has disabled public write access.

Re: Umetnost tkanja 27 Dec 2008 19:05 #3

  • pandica
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 7
  • Karma: 0
Drago mi je što vam se svi?aju moji radovi.
Dok ne budem imala pravu radionicu(a nadam se da ?e biti uskoro),od jedne sobe sam napravila inprovizovanu.
Pozdrav :ples:
The administrator has disabled public write access.

Re: Umetnost tkanja 27 Dec 2008 19:38 #4

  • bodulka
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Posts: 797
  • Karma: 12
Pandice dobrodošla! Tvoji radovi su jako lijepi, ali plasman unikatno ra?enih predmeta "ide" samo tamo gdje se kreativci udruže, gledala sam nedavno da u Gorskom Kotaru prodaju prekrasne ru?no pletene i filcane predmete. Ako želiš sama krenuti na tržište, mislim da ?e to dosta teško i?i jer troškove plasmana, prodaje, reklame snosi samo jedna osoba i njen kona?ni proizvod za razliku ve? spomenutih udruga gdje se to dijeli.

Možda ?e ti savjetom bolje pomo?i Olinka koja se bavi tkanjem ili Tanja aka bensedin art.
The administrator has disabled public write access.

Re: Umetnost tkanja 27 Dec 2008 22:05 #5

  • sarita
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 135
  • Karma: 0
dobrodošla!
The administrator has disabled public write access.

Re: Umetnost tkanja 28 Dec 2008 15:18 #6

  • sestincanka
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Posts: 433
  • Thank you received: 1
  • Karma: 5
Dobrodošla
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Re: Umetnost tkanja 27 Jun 2009 21:45 #7

  • aknaDMK
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 221
  • Karma: -1
Draga Pandice tvoite racno tkaeni raboti se prekrasni.Ne veruvam da nemate plasman.Ako izleguvate na saemi ili pazari,ne moze tvojata roba da bide nezabelezana.Prodolzi samo taka pa uspeh doagja na krajot.Strpljenje.Pozdrav Jordanka
Attachments:
  • Attachment This attachment is hidden for guests. Please log in or register to see it.
  • Attachment This attachment is hidden for guests. Please log in or register to see it.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Umetnost tkanja 29 Jun 2009 06:24 #8

  • huana
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 118
  • Karma: 0
Sve pohvale za trud,samo nastavi i uspjeh će doći.Ja sam svoj hobi pretvorila u biznis prije više od godinu dana,a sad me tek krenulo.Naime,jasno mi je da kad kreneš nešto nudit na prodaju,to nije iz razbibrige,nego iz potrebe i da ti prodaja,ne samo podiže moral (iako je i to jako važno),nego i popunjava budžet.Vidim da imaš što ponuditi i zato ne odustaj,nego nudi,nudi,nudi!Što više ljudi vidi tvoje radove,to će više ljudi pričati o njima i netko od tih koji čuju o tebi kad-tad će ti se obratiti.Za početak ti također savjetujem da svoje radove staviš na internet.Za početak neka to bude ovaj besplatan dio,blog i neka mjesta gdje se možeš besplatno oglašavati,a kasnije ćeš vidjeti kad posao krene da nećeš ni stići tolko biti na internetu,nego za razbojem,i morat ćeš naći osobu da ti obavlja internetski dio biznisa.Ja sam vrlo blizu tome,srećom ta osoba je moj muž pa nemam još i te troškove :obitelj:.Puno sreće i javi kako napreduješ!
Attachments:
  • Attachment This attachment is hidden for guests. Please log in or register to see it.
  • Attachment This attachment is hidden for guests. Please log in or register to see it.
hanci06

<a class="postlink" href="strasilo.blogspot.com/">strasilo.blogspot.com/
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.051 seconds