logo stvaraonica


Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

  • Page:
  • 1

TOPIC: za kreativce nakita nova trgovina

za kreativce nakita nova trgovina 18 Feb 2012 17:03 #1

  • evola
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 4
  • Karma: 0
Pozdrav svima, javljam se iz Zadra, ovdje se otvorila nova trgovina sa perlicama, komponentama za izradu nakita i to za zaista povoljne cijene. To je maloprodaja ali cijene su zaista povoljne. Uz to imaju i razne vrste prirodnih kristala, nakita od poludragulja, minerale za kristaloterapiju, decoupage slike, kutije, satove, ogledala, hrvatske suvenire. Puno nakita rade sami pogotovo od perlica i poludragog kamenja...da ih ne hvalim puno idite na i tamo će te pronaći dio ponude
Last Edit: 12 Mar 2012 17:51 by Jana.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: za kreativce nakita nova trgovina 12 Mar 2012 17:53 #2

  • Jana
  • OFFLINE
  • Glavna i odgovorna
  • Posts: 1487
  • Thank you received: 6
  • Karma: 8
Dragi Evola, od dva posta na forumu oba su čista reklama, zato predlažem ili da se konstruktivno uključiš u rad foruma ili da na sljedećem odgovoru na tvoj drugi post doznaš na koji se način možeš legalno reklamirati na ovom portalu: link
Sreća prati hrabre!
Last Edit: 12 Mar 2012 17:54 by Jana.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: za kreativce nakita nova trgovina 12 Mar 2012 19:22 #3

  • evola
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 4
  • Karma: 0
draga Jana..tko si ti da sudiš što je obavijest a što reklama??? Ja nemam vremena za pusta piskaranja tj. konstuktivno uključenje u rad foruma.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: za kreativce nakita nova trgovina 12 Mar 2012 19:37 #4

  • Jana
  • OFFLINE
  • Glavna i odgovorna
  • Posts: 1487
  • Thank you received: 6
  • Karma: 8
Ovakvom se bezobrazluku zbilja nisam nadala. To je kao da ja dođem u tvoj dućan i počnem po zidovima lijepiti svoje reklame, a kad me ti pristojno upozoriš da to nije u redu, ja te drsko upitam: "A tko si ti da mi to kažeš?". Zbilja čovjek svašta doživi...
a nemam vremena za pusta piskaranja tj. konstuktivno uključenje u rad foruma.

Zanimljivo, a za spamanje i zloupotrebu foruma imaš vremena... :ajoj:
Sreća prati hrabre!
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: za kreativce nakita nova trgovina 12 Mar 2012 20:10 #5

  • evola
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 4
  • Karma: 0
ako je netko bezobrazan onda si ti TI!!! Za čiju ti zloupotrebu radiš??? Neko te plaća da sereš po meni??? Ili te vučem za jezik?? Ti si vrlo negativno napala moju obavijest!!! O kojem dućanu ti uopće govoriš??? ?Tko si ti da me možeš tako blatiti??? Ako si administrator ovog foruma i misliš da se reklamiram onda me slobodno izbriši...inače skini mi se s vrata...
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: za kreativce nakita nova trgovina 13 Mar 2012 08:45 #6

  • Anajecestoime
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 344
  • Thank you received: 3
  • Karma: 2
evola wrote:
Ako si administrator ovog foruma

Jana nije samo administrator ovog foruma, nego je i vlasnica cijelog portala, pa prema tome, ima puno pravo određivati pravila na njemu.

Da si ti pisala neko vrijeme o vlastitim iskustvima s izradom nakita, i onda nas obavijestila o novoj trgovini koja te oduševila, nitko ti ne bi ništa prigovorio.
Hoću reći, i reklama ponekad može proči, ali bar se više potrudi da ne bude tako očito.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.047 seconds