logo stvaraonica

Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

Welcome, Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: nova stara lampa

nova stara lampa 25 Feb 2010 16:05 #1

• tombliboo
  • Fresh Boarder
Drage moje, iskreno se nadam da ce te podijeliti sa mnom djelic svoje kreativnosti i da cete mi pomoci. Imam papirnu bijelu lampu iz Ikee ( onako ko lampioni) i htjela bih je malo preurediti. Mislila sam je iscrtati malo ali od silne zelje da nesto napravim bojim se da zabrljam pa bi mi bilo strasno drago ako bi mi predlozili koju ideju...Inace visoka je 150 cm i izgleda kao boca...unaprijed hvala...
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:nova stara lampa 25 Feb 2010 19:24 #2

• bodulka
  • Moderator
Svakako će ti netko ponuditi pomoć i ideju u ukrašavanju tvoje lampe, ali daleko lakše bi bilo kada bi tu lampu uslikala da ju vidimo.
Inače, dobrodošla!

Odgovor:nova stara lampa 25 Feb 2010 19:40 #3

• tombliboo
  • Fresh Boarder
Hvala na dobrodoslici i na savjetu...uslikacu ujutro pa cu staviti...tek sam se danas prikljucila ovom super drustvu i odusevljena sam vec vasim blogovima i radovima....

Odgovor:nova stara lampa 28 Feb 2010 19:10 #4

• Lorna Doone
  • Moderator
  • Sve što ruke mogu moja su vječna fascinacija!
Baš mi bodulka uzela slova iz prstiju ;)
i ja sam htjela savjetovati fotografiranje.

Svakako ti želim dobrodošlicu i nadam se da je lampa samo povod za početak druženja s nama!!! :cheer: :cheer: :cheer:

Odgovor:nova stara lampa 28 Feb 2010 23:06 #5

• Vader
  • Gold Boarder
pozdrav i dobrodošla :hej:
znam kako te lampe izgledaju i ako si imalo spretna sa recimo decoupageom iliti salvetnom tehnikom, to je gotovo idealno rješenje...nađi neki zgodni motiv koji ti odgovara i tvoja lampa će začas oživjeti i postati unikatna. Ako ti ev.paše u prostor, vrlo zgodan je motiv penjajućeg bršljana.

Odgovor:nova stara lampa 01 Mar 2010 08:47 #6

• tombliboo
  • Fresh Boarder
hvala vam puno ali nesto mi fotic zeza pa nisam uspjela uslikati, inace sam je vec malo dotjerala....nisam se jos okusala s nekim tehnikama pa sam se bojala da je ne bih upropastila pa sam je jednostavo iscrtala crnim markerom i simpa je...Inace, super su mi vasi radovi i ideje...meni je malo frka za materijal jer zivim u Kozarcu u BiH a tu nema bas mjesta gdje se takve stvari mogu nabaviti ali snalazim se...sve u svemu cim uspijem uslikacu nekoliko svojih radova pa procijenite moju kreativnost... :naklon: :odlazim:
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.072 seconds