logo stvaraonica


Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

  • Page:
  • 1

TOPIC: Kuhar

Kuhar 11 Feb 2009 09:11 #1

  • Tuzna
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 13
  • Karma: 0
Moram vam se pohvaliti da sam zavrsila za kuhara, ali ne radim taj posao iz tog razloga sto je jako puno odgovornosti, stresa a tesko se uklopiti sa ljudima koji ne pridaju veliku vaznost higijeni pa uvjek dolazi do nesuglasica na poslu.
Pocela sam kuhati kao dijete, mozda sam imala nekih 13 godina ili cak i ranije. Mama je bila ta koja mi je dala tu odgovornost da moram pomoci, i jako sam joj zahvalna na tome danas. Moram vam reci da su Svedski sosevi strava, samo sto se malo zabucis od njih :lol ol
Ako vam treba koji savjet oko pecenja ili slicno tu sam.
The administrator has disabled public write access.

Re: Kuhar 12 Feb 2009 08:16 #2

  • bodulka
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Posts: 797
  • Karma: 12
Kada sam preko ljetnih praznika radila u hotelu, ostala sam zgrožena niskom razinom higijene, na svim nivoima, od pripreme, do posluživanja na tanjur, a i kasnije kod pranja. Ni sama ne znam koliko puta sam se sva?ala da ponovno operu pribor za jelo koji je natrpan na rešetku izlazio neopran iz perilice. Cijelo to iskustvo mi je definitivno ogadilo uživanje u hrani negdje izvan ku?e, uvijek sam vrlo skepti?na prema na?inu pripreme.
The administrator has disabled public write access.

Re: Kuhar 13 Feb 2009 19:37 #3

  • Lorna Doone
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Sve što ruke mogu moja su vječna fascinacija!
  • Posts: 588
  • Karma: 6
Da si ?ovijek poželi da mu je dijete kuhar kad ovo ?itam!
:cool ool
The administrator has disabled public write access.

Re: Kuhar 30 Mar 2009 21:29 #4

  • Jana
  • OFFLINE
  • Glavna i odgovorna
  • Posts: 1487
  • Thank you received: 6
  • Karma: 8
Draga nova kuharice, ?estitam! :cvijece:
Nadam se da ?eš nam uskoro napisati pokoji recept ;)
Sreća prati hrabre!
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.046 seconds